Zpět na přehled kurzů

Vzdálené týmy na dosah ruky

Remote teams & LEGO® SERIOUS PLAY®

Z kurzu budou těžit:

  • Místo konání: TCC s.r.o. Rohan Business Center, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8
  • Kapacita kurzu: 12

Vzdálené týmy jsou jedním z trendů dnešní doby. Manažeři již nemusí mít všechny své lidi kolem sebe, řídí je na dálku. Jak tedy můžeme zefektivnit řízení těchto týmů, jak vytěžit maximum z řídkých setkání? A jak zajistit, aby manažer o práci svých „vzdálených“ lidí věděl dost na to, aby je mohl objektivně hodnotit a rozvíjet? Díky technice LEGO® SERIOUS PLAY® bude váš zážitek z workshopu ještě více „o dosahu ruky“.

LEGO® SERIOUS PLAY® - O ČEM JE „LEGOVÁNÍ“?

LEGO všichni známe, právě proto může skvěle posloužit i na profesionální úrovni.LEGO zaručuje aktivní zapojení celého týmu - získáte nejen více názorů, nápadů a řešení, ale také podpoříte vyšší zaangažovanost a intenzivnější práci na plnění nastavených úkolů a cílů. Modely z kostek LEGO se úspěšně využívají jako společný komunikační nástroj, který je srozumitelný pro lidi z různých oborů či oddělení a bez ohledu na pozici ve firmě. Všichni účastníci tedy rozumí tomu, o čem se hovoří a jaké kroky jsou spojeny s dosahováním plánovaných cílů. Můžete je využít při školení, poradě, meetingu či brainstormingu.

T&CC vám přináší možnost využití této techniky na vybraných školeních. Lektorka Katarína Svobodová je od roku 2014 součástí mezinárodního týmu Certifikovaných facilitátorů LEGO®SERIOUS PLAY®.

Co Vám kurz přinese?

  • Ukážeme vám pár praktických manažerských nástrojů, které můžete použít při řízení vzdáleného týmu.
  • Budeme sdílet zkušenosti z praxe a diskutovat.
  • Namodelujete si např. ideálního vzdáleného šéfa nebo ideální vzdálený tým.
  • Nabídneme vám možnost vyzkoušet si na vlastní kůži techniku LEGO® SERIOUS PLAY®.

Cílová skupina

Workshop je vhodný pro manažery, kteří řídí vzdálené týmy, nebo je to výhledově čeká. Vhodné pro každého, kdo se o téma Vzdálených týmů nebo o techniku LEGO® SERIOUS PLAY® v zajímá.

Obsah

Na workshop je možné uplatnit také poukaz na otevřený kurz od T&CC v hodnotě uvedené na poukazu. Poukazy označené 16xxD nebo 17xxD pokrývají účast v hodnotě 3 200 Kč.

Provede vás Kristýna Rapalová společně s Katkou Svobodovou. 

Workshopu předchází asi 30 minutová domácí příprava, která zahrnuje i vyplnění online diagnostického dotazníku. Ten od nás dostáváte ke kurzu zdarma. 

Velice rádi zodpovíme každý Váš dotaz.

Nahoru