Naši lektoři

Mgr. Barbora Daňková

Mgr. Barbora Daňková

Absolventka psychologie FF UK. Má bohatou praxi v realizaci profesní diagnostiky, AC / DC pro přední české i zahraniční firmy, vč. účastníků z řad top managementu. Působí ve vývoji metodiky profesní diagnostiky, tvorbě specifických testů a dotazníků. Je jednatelkou TCC s.r.o. Dále se věnuje poradenství, poskytování zpětných vazeb, lektorské činnosti, vedení workshopů a tematických programů.

PhDr. Petr Brichcín, PhD. MBA

PhDr. Petr Brichcín, PhD. MBA

Vystudoval na českých a zahraničních univerzitách obory psychologie, pedagogika, filosofie, teologie a personální řízení, absolvoval řadu specializačních výcviků a kurzů. Pracoval mj. jako poradenský psycholog, vysokoškolský pedagog, výzkumný pracovník AV ČR, rozhlasový redaktor, personální ředitel ve výrobní firmě. Specializuje se na diagnostiku a rozvoj klíčových profesních dovedností.

Mgr. Libuše Máchová

Mgr. Libuše Máchová

Absolventka katedry psychologie Filozofické fakulty UK, výcvik sociálně psychologických dovedností, výcviky zaměřené na krizovou intervenci a na metody řešení konfliktů. Působí jako odborný konzultant a lektor v oblasti komunikace, týmové spolupráce, zvládání stresu a zvyšování výkonnosti a zátěžové odolnosti a jako personální poradce zejména v oblastech diagnostiky a výběru pracovníků všech úrovní, AC a DC.

Mgr. Tomáš Morávek

Mgr. Tomáš Morávek

Psycholog, absolvent FF UK, má odbornou praxi v klinické psychoterapii a psychodiagnostice se zaměřením na oblast mezilidských vztahů a osobního růstu. Na pozici lektora působí přes 10 let, zaměřuje se na komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávání a schopnost řídit konflikty, dále na oblast manažerských dovedností, manažerského koučování a konflikt managementu.

Ing. Iva Pechová

Ing. Iva Pechová

Senior konzultantka, koučka, trenérka, mentorka, facilitátorka. Vystudovala VŠE Praha, později v rámci celoživotního vzdělávání studovala na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Absolvovala odborné stáže v HR managementu ve Philadelphii a Paříži, Evropský manažerský program ve Švýcarsku. Absolvovala výcvik systemického koučování, výcvik Akreditovaný profesionální kouč, X-Ray Listening pro koučování, NLP, výcvik pro interpretaci psychodiagnostiky Hogan. Od roku 1995 pracuje v oblasti HR. Má zkušenosti jako interní HR manažer a ředitel v nadnárodních a globálních společnostech v různých sektorech. Velmi často pracovala na start-up projektech, případně změnových projektech, jejím úkolem bylo nastavení strategie svěřené oblasti, design či redesign a implementace procesů.

Ing. Pavel Folprecht

Ing. Pavel Folprecht

Více jak 20 let zkušeností s transformací, inovací a nastavování vnitřního řízení ve společnostech v ČR a zahraničí. Působil v GE (General Eletric, největší společnosti na světě) v době Jacka Welche a prošel interním rozvojovým programem pro management a Six Sigma. Získal řadu ocenění za zavádění digitalizace v bankovním sektoru. V posledních 5 letech se věnoval především vytváření business strategií a změnami vnitřní kultury pro dosažení vyšší efektivity, zvýšení výkonu a prioritizaci investic.

Mgr. Martina Zaorálková

Mgr. Martina Zaorálková

Absolventka katedry psychologie a pedagogiky Filosofické fakulty University Karlovy, specializace pedagogická psychologie. Absolvovala výcviky mediace a řešení konfliktů a koučování. V TCC působí od roku 2011 jako odborný konzultant zejména v oblasti diagnostiky, výběru a rozvoje pracovníků. Má rozsáhlou praxi v přípravách a realizacích Assessment center, Development center, interpretacích 360° zpětných vazeb a koučování zejména středního managementu. V předchozí praxi, v roli interního HR manažera, má zkušenosti s nastavováním HR procesů. V lektorské činnosti se zaměřuje na interpretaci výstupů z TCC online diagnostiky, 360° zpětné vazby a oblast soft skills.

Mgr. Jana Jandová

Mgr. Jana Jandová

Vystudovala andragogiku a personální řízení na FF UK a Université Charles de Gaulle. Působila v interním HR několika mezinárodních společností. Má za sebou řadu odborných výcviků (#IamRemarkable by Google facilitator, mindfulness výcvik – Český mindfulness institut, akreditovaný výcvik ICF psychologického koučování QED Group a.s.). Spolupracuje s organizací Učitel naživo a již několik let v týmu Happiness@Work spolupořádá největší evropskou konferenci na téma štěstí v práci. Je spoluautorkou programu Českého mindfulness institutu – Jak zklidnit mysl a zvládat stres v časech pandemie pro zdravotníky. Jako kouč, lektor, a facilitátor se zaměřuje na oblast osobního rozvoje, manažerských dovedností, komunikace, well-beingu a mindfulness.

Jan Zmij

Jan Zmij

Praktik s dlouholetou zkušeností v obchodě i řízení obchodu. Na pozici lektora, facilitátora, konzultanta a kouče působí 14 let. Absolvoval řadu specializovaných výcviků jako Excellent service & professional sales - Central European Management Academy, Problem Solving and Decision Making - Kepner Tregoe, Standing in Contribution: A Trainers Training na Erickson College, apod. V roli lektora a facilitátora se specializuje na obchod, řízení obchodu a leadership.

Tomáš Landkamr

Tomáš Landkamr

Training and Development Manager, vystudoval sociální pedagogiku. Na českém trhu působí jako trenér, kouč a manažer pro rozvoj přes 15 let. Ve svých školeních se opírá o konkrétní zkušenosti z vlastní manažerské praxe, které získal na pozicích v předních českých i nadnárodních společnostech. Specializuje se na zavedení a nastavení firemního vzdělávání především v oblastech soft skills. Jeho hlavní oblasti vzdělávání jsou obchodní a prodejní dovednosti, rozvoj managementu, trénink trenérů a školení zákaznických center.

Mgr. Katarína Kabáth

Mgr. Katarína Kabáth

Vystudovala oborovou pedagogiku a AJ. Absolvovala řadu odborných výcviků – 2 výcviky koučů, interpretace dotazníků Hogan, Facilitace, Change mng., Project mng. pro manažery, Tvorba kompetenčních modelů, Spirální dynamika. Kromě individuálního a týmového koučinku působí od r.2000 v oblasti facilitace, školení (interních i externích) lektorů, rozvoj týmové spolupráce, seberozvoj, leadership a změnové aktivity v oblasti firemní kultury a HR procesů.

Mgr. Olga Svobodová, Assoc CIPD

Mgr. Olga Svobodová, Assoc CIPD

Absolventka katedry andragogiky a personálního řízení FF UK a oboru humanitní studia na FHS UK. V předchozí praxi v roli HR manažera za více než 10 let působení v mezinárodních IT a technologických firmách získala zkušenosti se strategickým řízením HR ve fázi změn – rozvoj firmy, startup, M&A i reorganizace. Od roku 2014 působí jako senior HR konzultantka, koučka a lektorka kurzů v oblasti HR, manažerských dovedností a osobního rozvoje. Je certifikovanou systemickou koučkou, u Nottingham Business School získala CIPD Postgraduate Diploma v HR Managementu. V současné době studuje výcvik tanečně pohybové terapie u Moving Self Institut.

Bc. Janka Pacinová

Bc. Janka Pacinová

Působila více než 16 let v korporacích - v byznysu i v HR. Stavěla tréninkové koncepce pro různá oddělení, koncepčně a projektově se věnovala Adaptačním a Talentovým programům. Blízkou je jí aktivní práce s rozvojem jednotlivců i skupiny. Je certifikovaný Lektor vzdělávání.

Bc. Tereza Hyksová, MBA

Bc. Tereza Hyksová, MBA

Tereza působí v HR již 15 let, jako HR ředitelka byla členem TOP managementu, řídila lidské zdroje v českých společnostech s počtem nad 2500 zaměstnanců. Specializuje se na personální procesy a jejich zefektivnění, získávání a výběr zaměstnanců a jejich následnou adaptaci a pracovní právo v praxi.

PhDr. Petr Šulc

PhDr. Petr Šulc

Je akreditovaným lektorem ILM, absolvent Filozofické fakulty UK. Má odbornou praxi v personalistice a ve středním a vyšším managementu a velké zkušenosti se vzdělávacími projekty. Jeho lektorská činnost je především v oblasti komunikace, týmové spolupráce, time managementu, manažerských dovednostech, procesního a projektového řízení, řízení změny.

Ing. Daniela Sedloňová

Ing. Daniela Sedloňová

Absolventka VŠO v Praze, lektorského kurzu a výcviku koučů. Léta 2004-2007 působila ve Velké Británii, kde získala CAE certifikaci (Cambridge Certificate in Advanced English), má 12 let praxe na obchodních manažerských pozicích v mezinárodních společnostech. Jako Head of Regional Sales vedla multikulturní obchodní tým napříč státy střední a východní Evropy. Připravuje tréninky a workshopy, které jsou interaktivní, energetické, nabité pozitivní energií a propojují nejužitečnější teorii s praxí.

Ivana Watson

Ivana Watson

Absolventka Master´s Degree v Strategic HR Management na univerzitě Sheffiled Hallam, UK. Vzdělána i v oblasti řízení a podnikání, a to v MCE Brusel, Ashridge Institute a IMD Lausanne. Přes 20 let působí v řízení HR vč. regionálních rolí v Evropě a Africe. Byla konzultantkou top managementu firem do 12 000 zaměstnanců. Působí v managementu a HR, specializace: diverzity mng. a podniková kultura, mezinárodní komunikace, krizový mng., talent mng.

Ing. Jan Hruška

Ing. Jan Hruška

Absolvoval řadu odborných výcviků doma i v zahraničí – (PCA psychoterapie, TASC výcvik a praktickém uplatňování výsledkově orientovaného Ericksonovského koučinku, Spirální dynamika). Kromě individuálního a týmového koučinku se orientuje na oblast rozvoje týmové spolupráce, leadership, seberozvoj a změnové aktivity ve firemní kultuře. V letech 2008-2012 byl členem předsednictva České asociace koučů.

Ing. Tomáš Smutný

Ing. Tomáš Smutný

Absolvent oboru elektrotechnická výroba
a management na VUT v Brně + rok postgraduální studium na ústavu Teoretické a experimentální elektrotechniky. Ředitel technické podpory, tvůrce informačního systému. Specializace: řízení týmu 10 lidí, Top management, metodik Mezd pro CZ legislativu, mentor modulů Organizace
a řízení, Personalistika, Docházka.

Ing. Jaroslav Holoubek

Ing. Jaroslav Holoubek

Jaroslav si ve 43 letech prošel životní krizí. Rozpadlo se mu manželství se 3 dětmi, přišel o práci a o střechu nad hlavou. Jeho život ztratil smysl. Jaroslav nutně potřeboval vědět, proč tady je, jaký smysl má jeho život. Absolvoval nesčetné množství kurzů všeho druhu, než poznal svého učitele. A ten mu dal jednoduchou radu: "Musíš si dát do pořádku základy své bytosti, zlepšit výživu, najít zaměstnání a změnit životní postoj". A ono to fungovalo. Ve svých kurzech Jaroslav dále předává to, co každý den dělá, aby i další lidé mohli pochopit s jakým úkolem se narodili a získali tak přístup k nevyčerpatelnému zdroji energie. Zdravé tělo a zdravá mysl jsou základní předpoklady seberealizace.

Mgr. Markéta Paulínová

Mgr. Markéta Paulínová

Markéta se více než 17 let pohybuje v prostředí korporací i menších firem. Má manažerskou zkušenost především z oddělení HR a klientského centra. Věnuje se vzdělávání dospělých, především rozvoji komunikačních, prezentačních, lektorských, manažerských dovedností a řízení změn. Má za sebou řadu úspěšných projektů a kurzů, které byli zaměřené na srozumitelnou komunikaci a klientskou spokojenost. Kromě lektorské práce se věnuje také koučinku a využití koučovacích technik v praxi nejen lektora, ale i manažera. Působí jako externí lektorka katedry marketingu na Newton University, kde přednáší na téma HR marketingu. Má vystudované učitelství a dokáže tuto dovednost efektivně využít při rozvoji všech cílových skupin účastníků workshopů.  Je hrdou podporovatelkou Klokánku, kde už dlouhá léta působí jako podpora zaměstnanců nejen při práci s konfliktními situacemi.

Velice rádi zodpovíme každý Váš dotaz.

Nahoru