Uplynulé kurzy lektora

Jak prodávat s lehkostí a dobrým pocitem

Obchodní dovednosti

Z kurzu budou těžit:

Chcete se zbavit nervozity a strachu z prodeje? Stojíte na obchodnické startovací čáře, či byste rádi prodávali více s menším úsilím? Toužíte znát osvědčené metody a tipy z praxe? Přijďte si interaktivní formou nacvičit "jak na to". Naučíme se efektivně vést obchodní rozhovor, budovat důvěru a zjišťovat potřeby klientů. Vyzkoušíme si, jak prodávat přes benefity, jak se vyrovnat s námitkami a jak úspěšně prodej uzavřít.

Jako bonus ke kurzu od nás dostanete online diagnostický dotazník Obchodní profil Full.

Hackni si svůj mozek

Hackni si svůj mozek

Z kurzu budou těžit:

Mnoho strachů, obav, nefunkčních vzorců a stresových reakcí v našem těle vzniká, jakožto pozůstatek dávného nastavení našeho mozku. Jedná se o přirozené reakce, kdy se nás mozek snaží zachránit před všemožnými nástrahami a nebezpečím (jako útok divé zvěře v dávných dobách) a šetřit svou energii. Toto naprogramování je nám v současné době často spíše na obtíž. Dobrá zpráva je, že ho lze změnit a v tomto kurzu Vám ukážeme jak na to.

Seznámíme Vás s mozkem, jeho částmi a tím jak fungují. Dáme Vám praktické návody, jak svůj mozek hacknout, aby fungoval ve Váš prospěch. Vyzkoušíte si praktická cvičení, která Vám pomohou žít bez zbytečného stresu, strachu a neadekvátních reakcí spokojeně a efektivně.

Nahoru