Uplynulé kurzy lektora

Zdaňování benefitů a jiných typů smluv

Finance pro nefinančníky

Z kurzu budou těžit:

Proč je výhodné mít poukázky do fitness, ale už ne do obchodu? Proč vše nefunguje jako stravenky? Proč všude nutí DPP? Mám zaměstnance motivovat výhrou v soutěži? Jaké dárky máme tedy přesně rozdávat? Co vše k odměňování mám mít ideálně ve smlouvě? Jak rozdělit měšec peněz, co je k dispozici, aby na lidi zbylo co nejvíce? A co všechno jsou vlastně zaměstnanecké benefity?

Jak nejlépe organizovat práci a čas sobě i šéfovi

Office management

Z kurzu budou těžit:

Nástup moderních informačních technologii podstatně změnil rychlost a způsob práce. I na office manažerky se kladou jiné nároky než dříve. Nezbytností je moderní image, profesionální práce s hlasem a s gesty, maximální efektivita, práce s někdy nesrozumitelným zadáním, předcházení konfliktů, vynikající komunikační dovednosti i tvorba pozitivní atmosféry. Zkušenosti se získají léty, chybami a také tréninkem, jako je tento.

Zdaňování benefitů a jiných typů smluv, 1/2 den.

Finance pro nefinančníky

Kdy jsou jaké zaměstnanecké benefity výhodné? Proč je lepší mít poukázky do fitness, než do obchodu? Proč vše nefunguje jako stravenky? Proč všude nutí DPP? Mám zaměstnance motivovat výhrou v soutěži? Jaké dárky máme tedy přesně rozdávat? Co vše k odměňování mám mít ideálně ve smlouvě? Jak zdaňovat zaměstnanecké benefity? Jak rozdělit měšec peněz, co je k dispozici, aby na lidi zbylo co nejvíce?

Rychlokurz finančně - obchodního esperanta pro HR, 1/2 den

Finance pro nefinančníky

Z kurzu budou těžit:

SVŮJ OBOR OVLÁDÁM SKVĚLE. JEN TĚM OBCHODNÍKŮM OBČAS VŮBEC NEROZUMÍM! Co se skrývá za všemi těmi jejich pojmy – tržba, obrat, výnos, bonus, sleva, skonto, dobropis….není to pro výpočet prémií jedno? A teď ještě finanční ředitel hází zkratky a pojmy typu EBIDTA, „below and above the line“... Také už se v tom občas utrácíte? Přijďte si udělat jasno na náš rychlokurz.

Naučte se plavat v řece firemních financí

Finance pro nefinančníky

Z kurzu budou těžit:

Jste zkušený HR byznys partner, HR manažer či specialista? Pojďte se s námi podívat, jak můžete ještě efektivněji porozumět dnešním obchodníkům a dalším kolegům. Protože..... Generální zase hází na prezentaci velká čísla, pojmy, anglické zkratky. Ale mne to nějak do sebe nezapadá. Finanční pořád posílá série tabulek, jenže já se už v té třetí zase ztratil. Obchoďáci pořád machrují, na to jsem zvyklý, ale v hádce o bonusy mne utlučou čísly jiných firem a já ani nevím, kde je tak rychle vzali. Potřeboval bych to jednou, alespoň jednou, z gruntu vyložit... Také máte někdy obdobné pocity? Pak je pro vás tento kurz jako dělaný.

Nahoru