Zpět na přehled kurzů

Facilitace s LEGEM

Facilitace a metoda LEGO Serious Play

Z kurzu budou těžit:

 • Datum: 21. 04. 2020
 • Čas: 9:00 – 16:00
 • Lektor: Mgr. Katarína Kabáth
 • Místo konání: TCC s.r.o. Rohan Business Center, Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8
 • Kapacita kurzu: 8
 • Cena: 3800 Kč bez DPH

Interaktivní workshop facilitace pomocí LEGO kostek a prvky metody LEGO Serious Play pro zefektivnění vaší týmové práce, porady a skupinových setkání.
Použití LEGO kostek vám pomůže při nastavování týmových rolí a rozhodovacích pravomocí, pravidel efektivní komunikace, plánu pro další období, hledání příčin nízké výkonnosti týmu či hledání řešení pro aktuální situaci nebo problém.

LEGO přispěje ke snadnější vizualizaci situace/problému a jeho řešení. Budete tedy mít
v ruce účinný nástroj, který obohatí vás i účastníky o nový zážitek, je zábavný, a navíc významně přispěje k využití potenciálu skupiny a nasazení účastníků.

Co Vám kurz přinese?

 • Vyzkoušíte si, jak používat LEGO kostky v rámci vašich týmových porad a společného řešení vašich aktuálních témat.
 • Získáte nový nástroj k zapojení celého týmu, a díky tomu více názorů, nápadů a řešení, vyšší zaangažovanost a intenzivnější práci na plnění nastavených úkolů a cílů
 • Rozšíříte ve vašem týmu či na poradě spektrum nápadů a řešení díky současnému využití obou mozkových hemisfér (tj. levé - logické i pravé - kreativní
  a využívající intuici).
 • Díky LEGU minimalizujete komunikační bariéry. Modely z kostek LEGO se úspěšně využívají jako společný komunikační nástroj, který je srozumitelný pro lidi z různých oborů/oddělení a bez ohledu na pozici ve firmě. Všichni účastníci tedy rozumí tomu,
  o čem se během porady hovoří a jaké kroky jsou spojeny s dosahováním plánovaných cílů.

Cílová skupina

Manažeři / týmoví vedoucí / projektoví manažeři. Zájemci o vyzkoušení práce s LEGEM.

Obsah

V rámci workshopu je nutný vzájemný respekt a rovnost v názorech i pohledech - každý účastník musí dostat stejný prostor pro sdílení svých nápadů a pohledů.

Přednášející

Mgr. Katarína Kabáth

Mgr. Katarína Kabáth

Vystudovala oborovou pedagogiku a AJ. Absolvovala řadu odborných výcviků – 2 výcviky koučů, interpretace dotazníků Hogan, Facilitace, Change mng., Project mng. pro manažery, Tvorba kompetenčních modelů, Spirální dynamika. Kromě individuálního a týmového koučinku působí od r.2000 v oblasti facilitace, školení (interních i externích) lektorů, rozvoj týmové spolupráce, seberozvoj, leadership a změnové aktivity v oblasti firemní kultury a HR procesů.

Velice rádi zodpovíme každý Váš dotaz.

Nahoru